W dniu 12.12.2016 klasa I B odwiedziła Wydział Prewencji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie.


 Podczas spotkania pani komisarz opowiedziała nam o działaniach wydziału przybliżając najważniejsze zagadnienia dotyczące spraw związanych z nieletnimi i rodzinnymi na podstawie obowiązujących przepisów, m.in. ustawy o postępowaniach ws. nieletnich, a także kodeksu opiekuńczo-wychowawczego. W trakcie spotkania nie zabrakło kwestii dotyczących zasad przyjęcia do policji.
Po ciekawym wykładzie oraz licznych pytaniach jakie zadaliśmy prowadzącej otrzymaliśmy do wykonania test. Nagrodą za najlepszy wynik była maskotka- policyjny Wawelek, którą otrzymały dwie osoby z najlepszym wynikiem: Magdalena Kowacka i Marcin Fajnkuchen.                     Pozostałe wyróżnione osoby otrzymały policyjne gadżety. Gratulujemy!