22 lutego w murach naszej szkoły odbył się Konkurs Wiedzy o Cystersach dla szkół gimnazjalnych.

Swoją wiedzę zapragnęli sprawdzić uczniowie klas gimnazjalnych krakowskich gimnazjów tj. Gim.nr.15,  Gim.nr 32, Gim.nr.76,  Gim.nr.74 i Gim.nr 45.Konkurs rozpoczął się o godzinie 10.00.Uczestników przywitała p. Dyrektor Małgorzata Kozak Zasadni. Następnie odbył się test znajomości lektur. Po teście uczniowie udali się na małe co nieco. Potem było wspólne zwiedzanie Opactwa Cystersów w Mogile. O godzinie 14.00 odbyła się 2 część konkursu – pytania ekspertów,która wyłoniła 3 najlepszych uczniów. Na zakończenie było wręczanie dyplomów za udział i nagród  dla najlepszych. Gratulujemy wszystkim wiedzy i zapraszamy za rok.