Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Adrian Bubka z kl. 4f, Alicja Napora z kl. 3e, Katarzyna Frań z kl. 4e oraz Amelia Żelezik z kl. 3f przeszli do etapu okręgowego Olimpiady Znajomości Afryki!
To ogromny sukces, który pokazuje ich pasję, wiedzę i determinację.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za świetne wyniki w kolejnym etapie!
